טיול סוסים | חוות ירדן

# פתוח בשבת # טיול שטח# קיץ out גליל גולן# טיול סוסים

המקום:
בתוך מושב בית הלל מסתתרת חוות הסוסים "חוות ירדן" של סוף פלטקביץ'. החווה טבולה מרחבים ירוקים שמעניקים תחושת חופש אמיתי שרק שילוב בין טבע לחיות יכול להעניק.

סוף יכיר לכם את עולם הסוסים מקרוב וילווה אתכם צעד צעד עד שתתחילו לדהור לעבר השקיעה! תכירו פינות יפייפיות באיזור, וכמובן שהכל קורה על רקע החרמון, ושהוא מושלג זאת בכלל חוויה!


סוף, במקור מבית הלל, התחיל את דרכו בחוג סוסים בגיל 12. החיידק נדבק ומשם הדרך לקבל סייח בגיל 16 הייתה קצרה. סוף שוזר בחייו את חיי הסוסים בכל דרך בה בחר במהלך השנים. הוא עבד ב"ורד הגליל" ולפני שנתיים הרצון לבנות חווה משלו ניצח את הכל וזה קרה!

האטרקציה:
סוף מזמין אתכם לחוויה בלתי נשכחת בשילוב של טבע ונוף פראי.

אז מה יהיה לנו?

# חווית סוסים - סוף ילמד אתכם כל מה שצריך לדעת על מנת שתוכלו לרכב בהנאה על גבי הסוס, ולאחר שתבינו את העניין הוא יוביל אתכם מחוות הסוסים "חוות הירדן" ועד לנחל החצבני במושב בית הלל על גבי הסוס. כשתגיעו לנחל סוף יכין לכם קפה בוקרים אמיתי והנוף יספק לכם את הסט המושלם לתמונות שוות. הרכיבה תהיה בזוגות או ברביעיות.

#חוויה רומנטית -טיול רומנטי ברחבי פרדסים ונחל זורם. עצירה להפסקת פינוק בפינת חמד. אפשר להיכנס להשתכשך במי הנחל ולצפות בנוף הגולן

החוויה שלכם: חווית רכיבה על סוסים וקרבה לטבע.
נקודת יציאה: "חוות ירדן",
משך המסלול: שעה

חודשי פעילות: 

כל השנה


תנאים ומגבלות:

לתיאום מראש: 0502382221
#מגיל 10 ומעלה
#עד משקל 110 קילו


אטרקציות נוספות באזור